Σελίδα 46 από 49 ΠρώτοΠρώτο ... 4445464748 ... ΤελευταίαΤελευταία
Αποτελέσματα 451 έως 460 από 481

Thread: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

  1. #451
    Admin Scooter Club Hellas kscorpion's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2007
    Τοποθεσία
    Αθήνα
    Ηλικία
    48
    Δημοσιεύσεις
    9,841
    Rep Power
    10

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον akhs187 Εμφάνιση δημοσίευσης
    Καλησπέρα σε γενικές γραμμές δεν βλέπω να χρειάζεται κάτι παραπάνω, φορτώνει γρήγορα και είναι φιλικό.
    Αυτό που θέλω να επισημάνω είναι την αλλαγή του αλγόριθμου της Google όπου υποχρεώνει όλες τις σελίδες να χρησιμοποιούν https:// πρωτόκολλο και όχι το κλασσικό.
    Σε ευχαριστούμε πολύ για την επισήμανση φίλε μου .... Καλώς όρισες στην παρέα μας


    Κωνσταντίνος
    Πρόεδρος και εκ των ιδρυτών
    του ScooterClubHellas
    scooterclubhellas@gmail.com
    6977/404929

  2. #452
    Νέο Μέλος akhs187's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2017
    Τοποθεσία
    Ελλάδα, Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    29
    Δημοσιεύσεις
    45
    Rep Power
    0

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    παρακαλώ, κατά τα άλλα έχει γίνει καλή επιλογή σε θέμα και πλατφόρμα και προς το παρόν δεν μπορώ να βρω κάτι συγκεκριμένο. αλλά αν δω κάτι σίγουρα θα το αναφέρω. πάντως πιστεύω πως σαν Ιστοσελίδα θα μπορούσε να διαμορφωθεί ακόμα περισσότερο και να δώσει την ευκαιρία στους λάτρεις και τους φίλους που ενδιαφέρονται να παρουσιάζουν νέα μοντέλα, αλλά και να ανεβάζουν τυχόν νέα μοντέλα, εκτός και αν καθαρός σκοπός είναι όχι η προβολή νέων θεμάτων σαν Ειδησεογραφία, αλλά όσο σαν Φόρουμ που φιλοξενεί χρήστες παλιούς και καινούργιους με σκοπό την γνώση, την εμπειρία, αλλά και την συμμετοχή σε διάφορα Events.
    Άκης
    Yamaha Jog 07'
    Yamaha Crypton X 135 10'
    KTM 125 on/off 9'
    Tm Racing 144en 11'
    Kymco Xciting 400i (Σύντομα)

  3. #453
    Νέο Μέλος akhs187's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2017
    Τοποθεσία
    Ελλάδα, Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    29
    Δημοσιεύσεις
    45
    Rep Power
    0

    Lightbulb Πανελλήνια Συγκέντρωση Scooters

    Καλησπέρα σε όλους, ονομάζομαι Πολύδωρος Στολτίδης, μπορείτε να με φωνάζετε Άκη, όπως το έχω και στο name μου εδώ.
    Βρίσκομαι στον Μηχανοκίνητο Αθλητισμό από μικρή ηλικία και έχω κάνει διάφορες εξορμήσεις κυρίως σε Θεσσαλονίκη και έχω γράψει αρκετά χιλιόμετρα σε off road διαδρομές.
    Ο λόγος που άνοιξα αυτό εδώ το θέμα είναι, πως θεωρώ πως κάτι τέτοιο θα πρέπει να διαφέρει από όλα τα συνηθισμένα και εννοώ την κλασσική Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών που γίνεται κάθε χρόνο από την ΜΟΤΟΕ και να γίνει μια ανεξάρτητη από το Scooter Club Hellas.

    Η συγκεκριμένη συγκέντρωση θα έχει κάποιες διαφορετικές πολυτέλειες και όχι το να βλέπουμε κόντρες με Scooter κλπ. Αλλά μια συγκέντρωση σε επιλεγμένες περιοχές κάθε χρόνο, όπου με την βοήθεια των εταιριών θα μπορεί ο εκάστοτε αναβάτης - Scooteras να δει και να δοκιμάσει νέα μοντέλα, να δει προτεινόμενα αξεσουάρ για την μοτοσυκλέτα του, είτε πρόκειται για καθημερινή χρήση, είτε για την αναβάθμιση της.

    Γι'αυτό τον σκοπό θεωρώ ότι είναι καλό να ανοιχτή ένα τέτοιο post, διότι αυτό το οποίο παρατηρώ είναι ότι ενώ γίνονται Συγκεντρώσεις για καφέ κλπ, δεν ξέρω κατά πόσο μαζεύετε τόσος κόσμος, ενώ αν υπήρχε κάτι πιο ενδιαφέρον ίσως να ερχόντουσαν περισσότεροι.

    Ο τρόπος θυμίζει λίγο Έκθεση και Πανελλήνια μαζί, φυσικά μόνος δεν μπορώ να σκεφτώ πως μπορεί να στηθεί σωστά ώστε να περάσει καλά και ο κόσμος που θα έρθει.

    Οπότε θα ήθελα να ακούσω τις ιδέες σας και φυσικά σε καμία περίπτωση όχι με Ομοσπονδίες κλπ.
    Άκης
    Yamaha Jog 07'
    Yamaha Crypton X 135 10'
    KTM 125 on/off 9'
    Tm Racing 144en 11'
    Kymco Xciting 400i (Σύντομα)

  4. #454
    Administrator johnpats's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2012
    Τοποθεσία
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    41
    Δημοσιεύσεις
    43,073
    Rep Power
    10

    Απ: Πανελλήνια Συγκέντρωση Scooters

    Αγαπητέ φίλε Άκη καλως ορισες στο scooter club hellas.
    Οσον αφορά την πρόταση σου θα ήθελα να σε πληροφορήσω οτι κατάτο παρελθόν έχουν οργανωθεί τέτοιες κινήσεις απο το scooterclubhellas.
    Υπάρχουν όμως αρκετές σκέψεις στα σκαριά της συντονιστικής ομάδας και της ομάδας εκδρομών μας και σίγουρα κάποιος συνδυασμός των προαναφερόμενων σου θα ληφθει σοβάρα υπόψιν.
    Συντονίσου εδώ για πληροφορίες σχετικά με την πανελλήνια και τις δράσεις της http://forum.scooterclubhellas.gr/fo...y.php?312-2017 και εδώ για την συντονιστική ομάδα συναντήσεων της Θεσσαλονίκης http://forum.scooterclubhellas.gr/fo...B5%CE%B9%CF%82.

    Το παρόν θα κλειδώσει διότι υπαρχουν ήδη ανοικτά πεδία συζητήσεων στην κάθε περιοχή.
    Ευχαριστούμε για την πρόταση σου

    Honda ns50f
    Honda lead 100
    Piaggio Beverly 250
    Piaggio Beverly 300
    Suzuki Burgman 250
    Piaggio X8 400cc
    Γιαννης

  5. #455
    Super Moderator Pistolero's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2011
    Τοποθεσία
    Αθήνα-Σμερνα Ηλειας-Δομοκος
    Ηλικία
    37
    Δημοσιεύσεις
    41,670
    Rep Power
    60

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον akhs187 Εμφάνιση δημοσίευσης
    παρακαλώ, κατά τα άλλα έχει γίνει καλή επιλογή σε θέμα και πλατφόρμα και προς το παρόν δεν μπορώ να βρω κάτι συγκεκριμένο. αλλά αν δω κάτι σίγουρα θα το αναφέρω. πάντως πιστεύω πως σαν Ιστοσελίδα θα μπορούσε να διαμορφωθεί ακόμα περισσότερο και να δώσει την ευκαιρία στους λάτρεις και τους φίλους που ενδιαφέρονται να παρουσιάζουν νέα μοντέλα, αλλά και να ανεβάζουν τυχόν νέα μοντέλα, εκτός και αν καθαρός σκοπός είναι όχι η προβολή νέων θεμάτων σαν Ειδησεογραφία, αλλά όσο σαν Φόρουμ που φιλοξενεί χρήστες παλιούς και καινούργιους με σκοπό την γνώση, την εμπειρία, αλλά και την συμμετοχή σε διάφορα Events.

    Ο καθε ενας μπορεί να φτιάξει ενα θέμα όπου θέλει φίλε μου
    Piaggio carnaby 125
    Honda sh150
    Honda sh300 abs
    Yamaha tmax500 abs + Honda pcx125
    Yamaha xmax300 abs



    Φωτης

  6. #456
    Νέο Μέλος akhs187's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2017
    Τοποθεσία
    Ελλάδα, Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    29
    Δημοσιεύσεις
    45
    Rep Power
    0

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    εγώ αυτό που λέω είναι να διαμορφωθεί έτσι ώστε ο χρήστης που θέλει κάτι τέτοιο να έχει ένα psd το οποίο θα προσαρμόζει ανάλογα την κρητική του και το μοντέλο τα στοιχεία ώστε να βγαίνουν σωστά. για να μην μπει η διαχείριση στην διαδικασία να ενεργοποιήση πρόσθετο το οποίο λογικά δεν είναι και δωρεάν για τέτοιο πράγμα. το psd είναι αρχείο που δημιουργείτε από το photoshop και χρειάζεται κάποιος να κάτσει και να το φτιάξεις βέβαια αλλά σίγουρα για να δώσεις ένα ωραίο αποτέλεσμα στο όλο concept πιστεύω αξίζει τον κόπο
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Pistolero Εμφάνιση δημοσίευσης
    Ο καθε ενας μπορεί να φτιάξει ενα θέμα όπου θέλει φίλε μου
    Άκης
    Yamaha Jog 07'
    Yamaha Crypton X 135 10'
    KTM 125 on/off 9'
    Tm Racing 144en 11'
    Kymco Xciting 400i (Σύντομα)

  7. #457
    Νέο Μέλος Nikos-Elyseo's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2020
    Ηλικία
    47
    Δημοσιεύσεις
    78
    Rep Power
    0

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Καλημερα σας...Ηθελα να ανοιξω ενα νεο θεμα για ανταλλακτικα ενος μοντελου βαζοντας μεσα λινκς κυριος απο το car.gr αλλα και μερικα μαγαζια δειχνοντας το συγκεκριμενο ανταλλακτικο καθε φορα...Φυσικα και δεν εχω καμια σχεση με κανενα μαγαζι απλα θεωρω οτι ειναι μια βοηθεια σε καποιον που κατι θελει να βρει...Μπορω να ανεβασω τετοιο θεμα?Ευχαριστω

  8. #458
    Administrator johnpats's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2012
    Τοποθεσία
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    41
    Δημοσιεύσεις
    43,073
    Rep Power
    10

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Nikos-Elyseo Εμφάνιση δημοσίευσης
    Καλημερα σας...Ηθελα να ανοιξω ενα νεο θεμα για ανταλλακτικα ενος μοντελου βαζοντας μεσα λινκς κυριος απο το car.gr αλλα και μερικα μαγαζια δειχνοντας το συγκεκριμενο ανταλλακτικο καθε φορα...Φυσικα και δεν εχω καμια σχεση με κανενα μαγαζι απλα θεωρω οτι ειναι μια βοηθεια σε καποιον που κατι θελει να βρει...Μπορω να ανεβασω τετοιο θεμα?Ευχαριστω
    Όχι Νίκο.καλώς η κακώς πρόκειται για διαφήμιση,εστω και εμμεση οπότε απαγορευεται....

    Honda ns50f
    Honda lead 100
    Piaggio Beverly 250
    Piaggio Beverly 300
    Suzuki Burgman 250
    Piaggio X8 400cc
    Γιαννης

  9. #459
    Νέο Μέλος Nikos-Elyseo's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2020
    Ηλικία
    47
    Δημοσιεύσεις
    78
    Rep Power
    0

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Ενταξη ευχαριστω πολυ θα το κανω γραπτως με τα τεχνικα χαρακτηριστικα τοτε..

  10. #460
    Νέο Μέλος Nikos-Elyseo's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2020
    Ηλικία
    47
    Δημοσιεύσεις
    78
    Rep Power
    0

    Απ: Προβλήματα - Προτάσεις για το νέο μας φόρουμ !!!

    Καλησπερα και παλι.Δεν ξερω εαν γινομαι κουραστικος αλλα ειχα ανοιξει ενα θεμα σχετικα με τα καλα και κακα συνεργεια..Ενας εκ της ομαδας διαχειρισης του φορουμ μου απαντησε πολυ σωστα δινοντας μου το λινκ για τα καλα συνεργεια...αλλα δεν ειδα πουθενα να υπαρχει καποιο θεμα για τα "κακα" συνεργεια..αυτα που οι τεχνικοι τους ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ξερουν και ειτε καταστρεφουν τις μηχανες μας ειτε μας γεμιζουν ενα ματσο βλακιες...δεν προλαβα λοιπον να γραψω αυτο μεσα γιατι προφανως την εσβησε..

Σελίδα 46 από 49 ΠρώτοΠρώτο ... 4445464748 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε threads
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Ακολουθήστε μας