motokinisi motoxouhellis
Σελίδα 1 από 17 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 169

Thread: Γενική Συζήτηση για το Piaggio Beverly 500

Guest

Γενική Συζήτηση για το Piaggio Beverly 500

Ποστάρουμε οποιαδήποτε γενική απορία ή σχόλια αφορά το Piaggio Beverly 500

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2010

Re: Γενική Συζήτηση για το Piaggio Beverly 500

Γνωρίζει κάποιος αν οι γνήσιες πλαινές βαλίτσες που έχω στο Beverly 250ie '07, ταιριάζουν σε Beverly 500 '08; Θέλει να τις αγοράσει κάποιος από Λάρισα (εγώ Θεσσαλονίκη) κ δεν ξέρω αν ταιριάζουν. Ή αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2011

Ερώτηση

Καλησπέρα παιδιά. Χρειάζομαι τη χρήσιμη συμβουλή σας. Βρήκα σε κατάστημα της Piaggio ένα Beverly 500cc, μοντέλο 2003, με 5.000χλμ. και τιμή 3700€. Φαίνεται να είναι σε άριστη κατάσταση, με βαλίτσα, καινούρια μπαταρία, καινούργια λάστιχα και από σέρβις. Σύμφωνα με τον καταστηματάρχη, το είχε ένας ηλικιωμένος ο οποίος το έδωσε ανταλλαγή για να πάρει πιο καινούργιο και ήταν σε ακινησία περί τα τρία χρόνια σε γκαράζ. Επίσης μου είπε ότι το πούλησε ο ίδιος ως καινούριο από το κατάστημα του. Ψάχνοντας στο internet και συγκεκριμένα στην ιστοσελίδα www.car.gr είδα ότι τα αντίστοιχά του έχουν τιμή από 2300 έως 3100€ περίπου. Εγώ ψάχνω για ένα μηχανάκι με το οποίο θα μπορώ να κάνω και ταξίδια. Πως κρίνετε την τιμή του με τις παραπάνω πληροφορίες; Τι με συμβουλεύετε να κάνω; Ευχαριστώ πολύ.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2010

Re: Ερώτηση

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Odysseas2000
    Καλησπέρα παιδιά. Χρειάζομαι τη χρήσιμη συμβουλή σας. Βρήκα σε κατάστημα της Piaggio ένα Beverly 500cc, μοντέλο 2003, με 5.000χλμ. και τιμή 3700€. Φαίνεται να είναι σε άριστη κατάσταση, με βαλίτσα, καινούρια μπαταρία, καινούργια λάστιχα και από σέρβις. Σύμφωνα με τον καταστηματάρχη, το είχε ένας ηλικιωμένος ο οποίος το έδωσε ανταλλαγή για να πάρει πιο καινούργιο και ήταν σε ακινησία περί τα τρία χρόνια σε γκαράζ. Επίσης μου είπε ότι το πούλησε ο ίδιος ως καινούριο από το κατάστημα του. Ψάχνοντας στο internet και συγκεκριμένα στην ιστοσελίδα http://www.car.gr" onclick="window.open(this.href);return false; είδα ότι τα αντίστοιχά του έχουν τιμή από 2300 έως 3100€ περίπου. Εγώ ψάχνω για ένα μηχανάκι με το οποίο θα μπορώ να κάνω και ταξίδια. Πως κρίνετε την τιμή του με τις παραπάνω πληροφορίες; Τι με συμβουλεύετε να κάνω; Ευχαριστώ πολύ.

Η τιμη που το δινει,για να στο πω κι ετσι,απλα δεν υπαρχει,και ουτε νομιζω οτι προκειται να το δωσει ποτε,αν λαβεις υποψην οτι τα μοντελα 2007-2008 με πολυ λιγα χλμ παιζουν στα 3700 με 4200 και μιλαμε για διαφορα 5ετιας!!!εγω πουλαω μπεβερλυ 500,μαυρο,μοντελο 2008 με 13.000 χλμ,σε υπεραριστη κατασταση,3900.Δεν στο λεω για να διαφιμησω το δικο μου,απλα ΜΗΝ δωσεις τοσα λεφτα για ενα μπεβερλυ 8 χρονων,απο την στιγμη που μπορεις να παρεις 3ετιας με τα ιδια λεφτα.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2011

Καλησπέρα Χάρη. Καταρχάς να σε ευχαριστήσω για τον χρόνο σου. Και εγώ στο ίδιο συμπέρασμα καταλήγω ύστερα από έρευνα στο δίκτυο και σε περιοδικά. Μπορεί να έχει λίγα χιλιόμετρα, γεγονός στο οποίο ποντάρει ο καταστηματάρχης, αλλά είναι πολύ ακριβό. Θα συνεχίσω την έρευνα και βλέπουμε. Και πάλυ ευχαριστώ.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2009

γιατι δεν περνεις του χαρη φιλε μου???????

ειστε νεοι και οι δυο στο φορουμ δεν γνωριζω κανεναν σας!!!!
    Το γουρουνι το πηγαίνουν στο μακτο - κι αυτό πάει στο σκατο

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2010

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Odysseas2000
    Καλησπέρα Χάρη. Καταρχάς να σε ευχαριστήσω για τον χρόνο σου. Και εγώ στο ίδιο συμπέρασμα καταλήγω ύστερα από έρευνα στο δίκτυο και σε περιοδικά. Μπορεί να έχει λίγα χιλιόμετρα, γεγονός στο οποίο ποντάρει ο καταστηματάρχης, αλλά είναι πολύ ακριβό. Θα συνεχίσω την έρευνα και βλέπουμε. Και πάλυ ευχαριστώ.

Ψαξε καλα και σιγουρα θα βρεις κατι πολυ πιο καινουριο.Και αν θελεις και το δικο μου οπως λεει και ο κυριος Σταματης,δεν εχω κανενα προβλημα να το δεις αν σου αρεσει απο κοντα και να φτιαξουμε και την τιμη.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2010

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Κος Λιονταρής
    Ποστάρουμε οποιαδήποτε γενική απορία ή σχόλια αφορά το Piaggio Beverly 500
    θέλω να σε ρωτήσω τα τεχνκά χαρακτηριστικά του bev 500 tur mod 2007. Ειδικότερα στους τομείς φρένα, κινητήρας, ανάφλεξη. Ακόμα αν η τιμή των 3200 ευρώ ειναι καλή για μοντέλο 2007. Έχει 20000 κμ και 3 βαλίτσες piagio στο χρώμα του [μπλε] . εμφανείς σκουριές δεν παρατήρησα. Έχει ένα γδάρσιμο απο αρ. στο εμπρός φτερό και ένα στην πίσω βαλίτσα αρ. που βάφονται ευκολα.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2009

καλησπερα πηγα και ειδα ενα beverly 500 09 με 16000 το οδηγησα εκτος απο το βαρος με σχεσει με το 300 στο τιμονη εχει ενα τρεμουλο χαμηλα μετα ολα καλα αυτο ειναι φυσιολογικο
    ΧΡΗΣΤΟΣ ποτε μη λες ποτε Beverly 300

Senior Member Θ.Β's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον ψαρομαλης
    καλησπερα πηγα και ειδα ενα beverly 500 09 με 16000 το οδηγησα εκτος απο το βαρος με σχεσει με το 300 στο τιμονη εχει ενα τρεμουλο χαμηλα μετα ολα καλα αυτο ειναι φυσιολογικο
    Τρέμουλο ή κραδασμό?

Ο κραδασμός δικαιολογείτε, ώσπου να κομπλάρει ο συμπλέκτης και ν' ανεβάσει στροφές ο μονοκύλινδρος κινητήρας του.
    το κούνημα όμως δεξιά αριστερά, δέν δικαιολογείτε.
    Θανάσης

Οι φίλοι είναι πάντα λίγοι, και καλοί.

Σελίδα 1 από 17 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε threads
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Ακολουθήστε μας
Σας ευχόμαστε Καλό Καλοκαίρι !!!
Σας ευχόμαστε Καλό Καλοκαίρι !!! Να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται !!!