motokinisi motoxouhellis
Σελίδα 1 από 22 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Αποτελέσματα 1 έως 10 από 220

Thread: Burgman 400 - Γενική συζήτησης, ερωτήσεις

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2008

Burgman 400 - Γενική συζήτησης, ερωτήσεις

Καλημέρα. Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια photo από το συγκεκριμένο μοντέλο. Έχω ψάξει στο net και έχω δει έκδοση με 1 μονοκόματο φανάρι - φλας και ένα ακόμι με διπλά φανάρια και φλας (πολύ πιο όμορφο). Θα σας παρακαλέσω αν είναι δυνατόν να μου παραθέσετε κάποιες photo ή link για να δω ακριβώς πώς είναι το μοντέλο.

Σας ευχαριστώ

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2007
    αυτο πρεπει να ειναι.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2007
    http://changingears.com/sell-burgman.shtml Δες αυτήν την αγγελία έχει πολλές φωτογραφίες νομίζω από αυτό που θέλεις
    Βγήκαν με μια απλή αναζήτηση στο google

Παντελής
    Από μια άλλη εποχή scooterclub...

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008

AN 400cc

Ακούω, ειμαι όλος αυτια
    Φιλιά σε όλους-ες!!!

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Oct 2007
    Σάκη πες μας τι θέλεις ν'ακούσεις.Να περάσω στον τομέα των βελτιώσεων?

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008
    Αποστόλη καλησπέρα. Δεν ξέρω τίποτα από SUZUKI scooter. Είχα Χ8 250i και περιμένω να παραλλάβω το ΑΝ 400. Σήμερα μου είπε ο αντιπρ. ότι θα εκτελόνιζε η SUZUKI είδωμεν. Εντάξει στρώσιμο, οδική συμπεριφορά, ποιότητα κατασκευής (ενας από τους λόγους που έδωσα το X8 ) κλπ. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
    Φιλιά σε όλους-ες!!!

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008
    Εχθές έκανα τα πρώτα 100χλμ με το σκουτερ και δεν ήταν εύκολα γιατί ήμουν ψιλο-αγχωμένος (καινούριο γαρ). Βέβαια οχι πως δεν το φχαριστήθηκα αλλά ...!Λοιπόν πράγματι έχει δύναμη, άνεση και ομορφιά αλλα έχει και κάποια αρνητικά (πρώτη εντύπωση). Θορυβώδες μοτέρ-Το τελείωμα του παρμπριζ είναι ακριβώς στο ύψος των ματιών μου (μάλον θα το συνηθίσω στην πορεία)-βάρος αρκετό στο να ανέβει και να κατέβαι στο διπλό σταντ και βέβαια τα φώτα, που ανάβει μόνο το ένα φανάρι (αλήθεια θα μπορέσω να το κάνω να ανάβουν μόνο τα φώτα πορείας και όταν θέλω η ...μονόφθαλμη μεσαία σκάλα). Τα ανωτέρω σε σχέση με το Χ8 250i που είχα. Αυτά προσ το παρόν. Στο μικρό μου χθεσινό ταξίδι (Άλιμος-Φώκαια-Άλιμος) δεν ξεπέρασα τις 6000 σροφές ανεξαρτήτως χλμ κοντερ (90 με 100). Κι έχω σκοπό τα πρώτα 1000χλμ. να μην το ζορίσω. Περιμένω τα σχόλιά σας και τις προτάσεις σας.
    Φιλιά σε όλους-ες!!!

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008
    Μόλις πάτησα 320χλμ. Όλα καλά αρχίζω να...στρώνω στη νέα τάξη πραγμάτων. Τώρα δεν με ενοχλεί το παρμπίζ, το μοτέρ δεν κάνει πολύ θόρυβο κλπ. Εμένω όμως στη μονή μεσαία σκάλα (αν κάποιος γνωρίζει πως μπορώ να ανάβω μόνο τα φώτα πορείας ) και ακούστε κι αυτό. Έβαλα βενζίνη εχθές (γέμισα το ρεζερβουάρ) και έχω κάνει 75χλμ. ομως ο δείκτης είναι ακόμα κολλημένος στο φούλ. Τι έγινε μήπως κόλησε ή παίρνει κάποιο τσεκ ώστε να ΄ερθει στα ίσα του? Αυτά παιδια και καλούς δρόμους.
    Φιλιά σε όλους-ες!!!

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2008
    Φίλε όταν το γεμίζεις στο φουλ..αργεί αρκετά να κατεβεί!
    Εγώ στην αρχή που το έστρωνα..όταν το είχα φουλάρει,το μισό ντεπόζιτο μου είχε βγάλει 180 χμ!!! Πήγαινα βέβαια με 5000 στροφές maximum και σε ανοιχτό δρόμο.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2008
    Έχεις δίκιο και σε ευχαριστώ. Μόλις γύρισα από την κυριακάτικη πρωινή επίσκεψη στο LIZ - Γλυφάδα για καφεδάκι και παρατήρησα ότι άρχισε να κατεβαίνει.
    Φιλιά σε όλους-ες!!!

Σελίδα 1 από 22 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε threads
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Ακολουθήστε μας
Κυριακή 21/10/2018 Γοργοπόταμος Φθιώτιδας
Σημείο συνάντησης: Στο πάρκινγκ του Χωριάτικο (παλιά Goody's) στο 23ο χλμ της Αθηνών - Λαμίας, στον Άγιο Στέφανο Ώρα συνάντησης: 08:00 Ώρα αναχώρησης: 08:30