Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον john mess Εμφάνιση δημοσίευσης
Είναι το τελευταίο σέρβις μέσα σε εγγύηση. Οπότε θα γίνει σίγουρα σε εξουσιοδοτημενο και με γνήσια ανταλλακτικά.Ρωτησα γιατί η διαφορά σε χρήματα μου φάνηκε (50€ περίπου δεν τα λες και λίγα).Αυτό με τον Ιμάντας,ότι έχει αλλάξει τιμή το έχω ακούσει και εγώ (από 130 που είχε πρέπει να έχει πάει στα 90-95).Απλα σε αυτά τα λεφτά που μου είπε θα βάλω και μπιλιες Dr pulley,οπότε λογικό το ποσό. Και το παιδί εκεί στο μαγαζί μου το είπε ότι κανονικά ανοίγουμε βλέπουμε και άμα θέλει τότε τον αλλάζουν.Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Υ.Γ:Άμα θες μου λες που το πας σε p.m.για να μη θεωρηθεί διαφήμιση. Ευχαριστώ και πάλι.

Στάλθηκε από το E6653 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τπτ να σαι καλά φίλε μου
Η διαφορά έχει να κάνει με το τι εργασίες και ανταλλακτικά ήθελε ο καθένας. Αν πχ θες τακάκια μπρος πισω τότε κατευθείαν 40€ συν μόνο για τα τακάκια τα μαμά. Πάντως νορμάλ τιμή με τα μαμά ανταλλακτικά και για εξουσιοδοτημενο συνεργείο με απόδειξη πάντα.
Προσωπικά τα τελευταία 2.5 χρόνια το πηγαίνω στο Μιχαηλίδη στη Λ. Αμφιθεας στο ρεύμα προς Ποσειδώνος,στο παλαιό φαληρο. Μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημενος πάντως.
Είμαι λιγο ψείρας και το ίδιο και τα παιδιά εκεί,γι αυτό άλλαξα μπίλιες φωλιές,προτιμώ να δώσω 20€ έξτρα και να χω το κεφάλι μου ήσυχο,ούτως ή άλλως ανοίχτηκε και βγήκε ο ιμάντας

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk