Sym Γκοργκόλης
Σελίδα 48 από 49 ΠρώτοΠρώτο ... 46474849 ΤελευταίαΤελευταία
Αποτελέσματα 471 έως 480 από 487

Thread: Προτεινόμενα συνεργεία SYM

Senior Member gogeta5's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2013

απ: προτεινόμενα συνεργεία sym

Εάν έχεις ακόμη εγγύηση τότε άλλαξε τον βάση ότι σου προτείνει η εταιρεία για να την κρατήσεις όσο έχει μείνει ακόμη.
    Εάν δεν έχεις εγγύηση πλέον πήγαινε στο συνεργείο και συνεννοησου να ανοίξει και να τσεκάρει την κατάσταση του ιμάντα,1 έμπειρος μηχανικός μπορεί να σου πει ανάλογα με την όψη εάν είναι πολύ χάλια ή εαν θέλει να φέρθει πιο επαγγελματικα να σου μετρήσει και πάχος και γνκ να δει εάν χρειάζεσαι επειγόντως ή σε βγάζει κάποια χλμ και αν ναι,πάνω κάτω να σου πει πόσα ακόμη,δεδομένου ότι θα τους πεις πως το οδηγείς (εάν το πας τάπα ή όχι αν και εάν είναι καλός μάστορας θα το καταλάβει από την γνκ κατάσταση του σκούτερ,από μετάδοση,κινητήρα,φρένα μπορεί να βγάλει συμπέρασμα ακόμη και τι διαδρομές κάνεις παίζει ρόλο να ξέρεις)
    Γνκ εάν δεν έχεις εγγύηση να δει τι χρειάζεσαι και τι όχι,από την πείρα μου 1 τετοιος ιμάντας σε βγάζει πάνω από 18.000 χλμ εάν δεν το σπας,καλό θα είναι να είσαι εκεί να δει τι χρειάζεσαι και να σου πει τιμές γι αυτό σου πρότεινα κάποιον που δεν έχει καλύτερες τιμές αλλά είσαι εκεί και βλέπεις και δουλεύει έτσι,δλδ εάν σε βγάζει πχ ο ιμάντας ακόμη σου προτείνει ανάλογα

Send by New Planet Vegeta
    Παναγιώτης ή σκέτο Gogeta (Super Saiyajin ''Blue'')

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2016

Απ: απ: προτεινόμενα συνεργεία sym

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον cabrinha Εμφάνιση δημοσίευσης
    Δε θα μπορεσω γιατι ειμαι Πατρα.
    Εγω τον ιμαντα τον αλλαξα στις 27κ.
    ok ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες
    το μονο που μενει ειναι να βρω το σωστο συνεργειο
    Last edited by sincity2; 28-09-16 at 04:04 PM.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2016

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον lias Εμφάνιση δημοσίευσης
    Και όμως φίλε μου δεν είναι πλήρες , πιο συγκεκριμένα τους ρώτησα για το Motocat στην Ελ.Βενιζέλου στην Καλλιθέα το οποίο έχει μια ταμπελαρα SYM που βγάζει μάτια μου είπαν ότι είναι εξουσιοδοτημένος αλλά στην σελίδα τους δεν υπάρχει ... (και προσωπικά εμένα που δουλεύω Καλλιθέα και έχουμε και άλλα 3 SYM στην δουλειά με εξυπηρετεί τρελά από το να βγαίνω εκτός συνοικίας)
    εισαι ευχαριστημενος απο το service?

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2012

γεια χαρα παίδες και χρονια πολλά , θα ήθελα να ρωτησω για το μοτοσταυρος στο αιγαλεω επειδή εχω καιρο να παω και εμαθα οτι ο χαρης εφυγε , τι γινεται απο δουλειά εκεί, υπαρχει η αξιοπιστία και οι τιμές οπως παλιά ή εχουν αλλάξει τα πράγματα? ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙς ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΕΠΊΣΚΕΨΗ ΕΚΕΙ, ασ πει τη γνωμη του γιατι ετοιμάζομαι για μεγαλο σερβις στο 38000 χλμ και μη κανω τον κόπο λογω οτι σεν μένω και κοντα στην περιχή . ευχαριστώ.

Senior Member Ju@n's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2011

Εγώ πηγαίνω κανονικά στο εν λόγω συνεργείο.
    Οι τιμές και η εξυπηρέτηση είναι αντιστρόφως ανάλογα όπως ήταν, κατά τη γνώμη μου πάντα..Δηλαδή παραμένω ευχαριστημένος και σταθερός πελάτης.
    Moto Kalas έχουν μετονομάσει την επωνυμία πια και δεν είναι εξουσιοδοτημένοι πια αν θέλεις ονλαιν καταχώρηση στην αντιπροσωπεία.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Γιάννης on GTS 300i F4
    85000χλμ και συνεχίζουμε μαζί!

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2015

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον takoulis Εμφάνιση δημοσίευσης
    γεια χαρα παίδες και χρονια πολλά , θα ήθελα να ρωτησω για το μοτοσταυρος στο αιγαλεω επειδή εχω καιρο να παω και εμαθα οτι ο χαρης εφυγε , τι γινεται απο δουλειά εκεί, υπαρχει η αξιοπιστία και οι τιμές οπως παλιά ή εχουν αλλάξει τα πράγματα? ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙς ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΕΠΊΣΚΕΨΗ ΕΚΕΙ, ασ πει τη γνωμη του γιατι ετοιμάζομαι για μεγαλο σερβις στο 38000 χλμ και μη κανω τον κόπο λογω οτι σεν μένω και κοντα στην περιχή . ευχαριστώ.
    Πρωτη φορα πηγα πριν ενα μηνα ,εκανα ρυθμιση βαλβιδων και καθαρισμα injection. Ευχαριστημενος απο δουλεια τιμες
    και εξυπηρετηση.Γι αυτο και ξαναπηγα για τακακια,μαλιστα μου προτειναν οι ιδιοι και εφερα δικα μου μια και δεν ειχαν
    αυτα που βαζω.

Νέο Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2011

Καλησπέρα παιδες ειχα το μηχανάκι κανα χρόνο παρατημένο και σκέφτηκα να το πουλήσω οπότε το παίρνω να περάσω κτεο κλπ εχθες ειχα πάρει στον μοτο Σταύρο λεω τον χαρη Παρακαλώ και δεν ήταν εκει μ λεει δεν δουλεύει εδω!!!τρωω μια φλασια λεω ο σταυρος μ λεει καπου πηγε οκ λέω να περάσω αυριο να δούμε την λαμπα που δεν αναβει μ λεει οκ
    διαβάζω το φόρουμ και έπεσα απο τα σύννεφα τελος παντον λεω που να παω ας παω μοτοραιντ θυβον μπας και το παω εκει αφου ο Σταύρος μας τελείωσε
    παω του λεω η λαμπα μάστορα κλπ το βλέπει απο μακρια μ λεει η μπαλαστ η λαμπα θα ειναι
    οκ του λεω μπορείς να το δεις να παω για κτεο μ λεει πνίγομαι ελα την τρίτη ,2 μηχανάκια μεσα είχε ηταν 2 ατομα οκ λεω θα εχει κ αλους ρωτάω πριν φύγω για ιμάντες μπηλιες 220 μ λεει
    οκ λέω ας παω στον πρώην μοτο Σταύρο λεγετε μοτο καζα νομίζω βλέπω κλασικά 800 μηχανάκια εκει του λεω σε πηρα εχθες κλπ μ λεει ναι θα το κοιτάξουμε μετα απο κανα 10 λεπτό το εβαλε μεσα το εψαξε τελικα ηταν η φισα το έφτιαξε εκανε έλεγχο λαδια κλπ σφιξιματα ρώτησα ιμάντες μπίλιες αλλαγη 120 μ ειπε οκ του λεω τη χρωστάω τπτ μ λεει μα εκανες αυτό εκείνο σιγα το πράγμα μ λεει τη να σ παρω
    το μαγαζάκι ίδιο ηταν εκει κ ο Σταύρος και έβλεπε μονο εγω συνεχίζω εκει μια χαρα μ φάνηκε η εξυπηρέτηση και η δουλεία που εκανε

Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Παιδιά ξέρει κανείς συνεργείο επισκευής κοντέρ Sym? Γιατί εχω ένα θεματάκι με το δικό μου και να αγοράσω καινούργιο παει πολύ
    Κωστας
    "Παντα με κράνος για νεες περιπετειες"

Senior Member gogeta5's Avatar
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2013

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από τον Symas Εμφάνιση δημοσίευσης
    Παιδιά ξέρει κανείς συνεργείο επισκευής κοντέρ Sym? Γιατί εχω ένα θεματάκι με το δικό μου και να αγοράσω καινούργιο παει πολύ
    Φίλε μου για ποιο μοντέλο θες και συνεργείο εξουσιοδοτημενο ή όχι.
    Είχα θέμα με το προηγούμενο σκούτερ,ένα symphony-sr 150 με το κοντέρ,υγρασία αλλά και 1 χαρακτηριστικο ηχο γρατζουνισμα στο check που οφείλονταν σε κακές επαφές. Γνκ δεν επισκευαζονταν μόνιμα και αλλαχθηκε εντός εγγύησης αλλά όχι με την 1η προσπάθεια. Ακόμη και με τη μόνωση και καλά,ίσως να οφείλονταν και σε τσαπατσοδουλεια του μάστορα αλλά και στο ότι το συγκεκριμένο σκουτερ απο συναρμογη και πλαστικα ηταν κατω του μετριου αλλά το θέμα λύθηκε όταν άλλαξα κοντέρ

Send by New Planet Vegeta
    Παναγιώτης ή σκέτο Gogeta (Super Saiyajin ''Blue'')

Μέλος
    Ημερομηνία εγγραφής
    Apr 2011

Εχω το HD2 200i και αφού έφυγε πριν ενα χρόνο ενα κουμπι απο το παρμπιζ του κοντερ πηρε υγρασία και κάηκε η οθόνη. Δεν εχω προφανως εγγύηση αφου εχει κλεισει το σκουτερ 65.000 χλμ αλλά δε θελω να δωσω και 110 ευρω που κανει καινουργιο όλο το κοντερ με την πλεξουδα απο τα καλωδια πισω. Οποτε ρωταω για κποιο ηλεκτρολογιο-συνεργειο sym ή και οχι μονο που να κανει τετοιες επισκευες
    Κωστας
    "Παντα με κράνος για νεες περιπετειες"

Σελίδα 48 από 49 ΠρώτοΠρώτο ... 46474849 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε threads
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας
  •