Conversation Between el infierno and Chris ADV

3 Μηνύματα επισκεπτών

  1. Ίσως να αξίζει ενα τηλέφωνο ακόμα να του αναφέρεις οτι σε έστειλαν απο το club. Πες ο Χριστόφορος με το Xmax300 κι’αν σε συμφέρει φυσικά περισσότερο η προσφορά, προχωράς. Θα χαρούμε απο όπου κι’αν το αγοράσεις φυσικά, να σε δούμε και σε κάποιον καφέ του club.
  2. Καλησπέρα φίλε! Σ'ευχαριστώ πολύ! Αύριο το πρωί θα καταλήξω από ποιον αντιπρόσωπο θα το πάρω και το απόγευμα θα πάω να το αγοράσω. Ως τώρα έχω πάρει προσφορά από Μπαρούς (δεν του είπα ότι είμαι μέλος) που μου δίνει σχάρα - βαλίτσα - gps tom tom vio στα 3150 (το 125) και από motorex που μου δίνει τα ίδια με Μπαρούς στα ίδια χρήματα, αλλά επιπλέον μου δίνει και συναγερμό. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να το πάρω από Μπαρούς για να το πηγαίνω και για service (το motorex μου πέφτει πολύ μακριά), αλλά σκέφτομαι και τον δωρεάν συναγερμό. Αύριο το πρωί θα κάνω και ένα τηλέφωνο σε paddock, που μου έχουν πει ότι χωρίς δώρα κάνει γεναίες εκπτώσεις, και θα επιλέξω έναν από τους 3 για να το αγοράσω το απόγευμα! Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!
  3. Καλησπέρα φίλε. Καλορίζικο και καλοτάξιδο να ειναι το νέο σου απόκτημα.
    Δεν γνωρίζω αν έχεις καταλήξει σε αντιπρόσωπο ή αν ήδη έχεις απευθυνθεί στον Δημήτρη Μπαρούς στο Γαλάτσι. Για τα μέλη του club εφόσον το αναφέρεις, κανει τις καλύτερες τιμές και ειναι απο τους πιο αξιόπιστους.
    Αν θυμάμαι καλά 3450€ είχα πάρει προσφορά για έναν φίλο για το 155cc με σχάρα/μπαγκαζιέρα της Yamaha. Το 125cc σίγουρα κανένα 500€ πιο κάτω.
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
Ακολουθήστε μας